Не проклинайте темряву, краще запаліть хоч одну свічку. А. Ейнштейн

Наше опитування
Які чинники впливають на якість та інтенсивність Вашого навчання
Всього відповідей: 113
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Колесніков Андрій Павлович,
к.е.н., доцент Тернопільського національного економічного університету

Здоровенькі будьте!

Ви зайшли на мій персональний сайт, створений для друзів, колег, студентів, а також тих, хто просто випадково сюди завітав, і знайшов щось цікаве для себе.

Тут Ви можете ознайомитись із моїм скромним науковим доробком в розділі "Каталог наукових статей". Розділ "Файли для скачування" призначений в основному для студентів та колег, які викладають схожі з моїми дисципліни. На теперішньому етапі це "Економіка підприємств" та "Управління проектами" (каталог буде заповнятися по мірі навчального процесу). Тут в режимі семестрового навантаження буде розміщуватися навчальна інформація (умови задач, що будуть винесені на практичні заняття; поточні лекційні матеріали зі згоди лектора, якщо ним буду не я; завдання для індивідуальної роботи; можливо пробні тести) та, за необхідності, розяснювальні та додаткові матеріали. З розділом "Фото" все зрозуміло без пояснень. В розділі "Каталог ненавчальної інформації" розмішено цікаву інформацію для того, щоб інколи відволікатись від навчальної та наукової роботи. А в "Гостьовій книзі" пишіть, що Ви про все це думаєте.  Усі новини автоматично переадресовуються в архів записів з правої сторони сайту. Інформація з каталогів наукових статей, каталогів файлів та ненавчальної інформації є вільною для скачування.

Якщо Ви знайшли зі мною спільні інтереси чи захоплення, я завжди відкритий до спілкування з цікавими, розумними і адекватними людьми))
Головна » Архів матеріалів
Переглядів: 163 | Додав: Ловець | Дата: 23.07.2011 | Коментарі (0)

Невеличка допомога для бажаючих взяти участь у конференціях (інформація для студентів і викладачів). Тут є кілька ссилок, які зможуть допомогти у пошуку місця і часу проведення конференцій

http://kpi.ua/weblinks/147

http://www.rusnauka.com/INFO/2011/12_KPSN.htm

http://conftiapv.at.ua/

... Читати далі »

Переглядів: 120 | Додав: Ловець | Дата: 23.07.2011 | Коментарі (0)

В суботу, 25 червня відбудуться перездачі з Економіки підприємств для студентів ФОА. Хто не перездасть або не прийде - зустрінемось восени...
Переглядів: 109 | Додав: Ловець | Дата: 23.06.2011 | Коментарі (0)

« 1 2